Všetko čo potrebujete pre jazierka,
závlahy, bazény a ich realizácia

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €
Poštovné zdarma
Kategórie

Šírka 12 m, dĺžka 30 m

Novinka Nad 120 EUR poštovné ZDARMA
Šírka 12 m, dĺžka 30 mŠírka 12 m, dĺžka 30 m
Osobný odber alebo preprava kuriérom-cena sa vyráta z hmotnosti a vzdialenosti mesta/obce dodania. CENA ZA m2
Cena: 8,40 € / txPUnitEuro
Dostupné množstvo: 0
txSendFriend
Meno:
E-mail:
Správa:
Výrobca: Jazierko

GeoSmart, hrúbka 1,20 mm, dĺžka 30 m, šírka 12 m

 

Perfektná voľba na izolácie nádrží bez nutnosti spájania 

Firestone GeoSmart EPDM je vysokokvalitná membrána zo syntetickej gumy EPDM, ktorá bola špeciálne navrhnutá na izoláciu malých a stredne veľkých nádrží s minimálnymi časovými nárokmi na ich inštaláciu. Membrány GeoSmart EPDM sa vyrabajú na mieru podľa konkrétnych parametrov jazera alebo nádrže až do plochy 2000m, čím umožňujú inštaláciu bez nutnosti spájania na mieste. To zaisťuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú inštaláciu, na ktorú nemá vplyv počasie a ktorá si nevyžaduje žiadne špeciálne náradie. Vďaka jednoduchosti systému v kombinácii s výnimočnými vlastnosťami EPDM z hľadiska životnosti, elasticity, pružnosti a odolnosti proti prepichnutiu je GeoSmart EPDM ideálna voľba pre aplikácie ako sú poľnohospodárske nádrže alebo prekrytie  silážnych jám.

Vynikajúca kvalita

Aplikácia s jedným panelom

Vďaka širokým panelom je inštalácia membrány GeoSmart EPDM veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadne spájanie na mieste.  Základná inštalácia si nevyžaduje špeciálne náradie ani strojné zariadnia. Taktiež na ňu nemajú žiadny vplyv  ani poveternostné podmienky.

Odolná

Vďaka svojmu chemickému zloženiu je membrána GeoSmart EPDM je vysoko odolná voči UV žiareniu, ozónu, mikroorganizmom a extrémnym poveternostným podmienkam. Membrána neobsahuje zmäkčovadlá ani antioxidanty, ktoré sa môžu uvoľňovať a spôsobiť tak jej predčasné starnutie. Membrána GeoSmart EPDM si zachováva fyzikálne aj mechanické vlastnosti po niekoľko desaťročí a nevyžaduje si  žiadnu údržbu.

Pružná a elastická

Membrána GeoSmart EPDM  je vhodná pre širokú škálu podkladov a jej elastická rozťažnosť bez popraskania dosahuje vyše 300% vo všetkých smeroch. Táto skvelá flexibilita umožňuje perfektne pokryť tvary jazera a prispôsobiť sa pohybom podkladu. Membrána zostáva flexibilná počas celej svojej životnosti, dokonca aj pri nízkych  teplotách ako  -45 °C.

Šetrná k životnému prostrediu

Výnimočná odolnosť membrány GeoSmart EPDM výrazne znižuje dopad na životné prostredie. Membrána je chemicky stála a neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do vzduchu ani do vody. Je bezpečná pre vodnú faunu a flóru.

Vysoký uhol trenia

Zdrsnená štruktúra uľahčuje inštalačný postup a zvyšuje stabilitu prípadných ďalších vrstiev.  

Hrúbka 1,20 mm, váha 1,23  kg/m².
Cena je za m² - nie za bm.
Životnosť viac ako 30 rokov.

Varianty hrúbky 1,20 mm:

Šírka: 3 m, 4,5 m, 6 m, 7,5 m, 9 m, 10,5 m, 12 m, 15 m, 18 m, 24 m, 30 m, 36 m

DÍžka: 30 m, 45 m, 60 m

 

NA OBJEDNÁVKUObrázky produktu Šírka 12 m, dĺžka 30 m


Kontakty

BARCA s.r.o., Dlhá 118, 949 01 Nitra

Otváracie hodiny

Po - Pia: 07:30 - 17:00
So: 08:00 - 12:00
Ne: zatvorené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x